Kedimin Cinsini Bulabilir Miyiz?

AisRevol

Merhaba kedimi 2 aylıkken sokaktan sahiplendim. Anne ve babası yoktu etrafında. Veteriner russian blue kırması olabileceğini söylemiş ama emin olmak istiyorum. Tamamen gri gözleri sarı. Aşırı oyuncu çok hareketli. Çok sesli grrlıyor bu ayırt edici bir şey mi bilmiyorum 😄 büyük kulaklı çok güzel bir oğlan çocuğu. Cinsini bulabilir miyiz?

5 CEVAP

AisRevol

Teşekkür ederim 😊 canım oğlum çok seviyorum ya

Cemalchief

Tekir ama daha onceki babasi falanda olabilir genlerine british karismis

orhdoner

British e benziyor çok tatlıymış bu arada 🤗

KimJeongguk

Gri tekir

user031202

Daha yazıyı okumadan fotoğraflara bakarken içimden russian blue geçti veterineriniz doğru söylüyor bence