Kedime İkinci Kısırlaştırma Ameliyatı

Misfit

Arkadaşlar iyi akşamlar. 3.5 yaşında tekir kedi sahibiyim. Daha 1 yaşına girmeden kısırlaştırma ameliyatı yaptırdım. Ancak ne yazık ki ameliyat işe yaramadı. Senelerce ayda bir bazen de haftada bir olacak şekilde kızgınlığa girdi. Veterinerlere götürdüm, ancak hepsi içini açıp bakmamız gerekiyor dedi. Benim de gönlüm el vermedi, o acıyı çekmesine katlanamadım. Lakin yaş ilerledi ve kızgınlık olayları daha da şiddetlendi. Haftaya bir veterinerlik fakültesi hayvan hastanesinden jinekoloji ve doğuma randevu aldım. Canım aşırı sıkkın bu duruma. Sorum şu dostlar. Şimdi tekrardan ameliyat olur mu, işin gerçeği çok korkuyorum bir şey olmasından. Ameliyat seçeneği dışında istememekle birlikte hekime hormon iğnesi tedavisi istediğimi söylesem mi? Arkadaşlar yanlış anlamayın devlet lojmanında oturuyorum ve artık cidden şikayet almaya başladım, elimden gelen bir şey yok. Tek düşündüğüm hormon iğnesi tedavisi.

1 CEVAP

tengrist

Ameliyat olsun ve parça alınsın. Hormon işi tamamen para tuzağı, siz hormonları iğneyle kontrol almaya çalışırken içeride kalan parça organlara tutunup hayatta kalmaya çalışıyor bu da nurtopu gibi kanser kitlesi doğuruyor size. Geçmiş olsun şimdiden