Kedim Eve Yabancı Birisi Gelince Kendini Kaplan Sanıyor :)

kedim eve gelen misafirlere hırlıyor yanına bizi bile yaklaştırmıyor yaklaşınca tırmalıyor ve oyun oynadığımızdada ağzı açık hızlı hızli dili dışarda nefes alıyor garip sesler çıkartıyor bunların sebebi ne olabilir

3 CEVAP

Elifoo

Geriliyordur kendi hakimiyetinde olan alana yabancilar geliyor sonucta. Kisirlastirmayla nasil bir baglantisi var anlamadim. Oyun oynarken de dili disarda nefes almasi konusunda veterinere danisabilirsiniz. En ufak bir harekette mi bunu yapiyor yoksa cok mu hareketli oyun oynuyorsunuz

aleyn

kısırlaştırmakla alakası yok, tamamen bölge meselesi benim kedim de misafirden nefret ediyor hele çocuksa bildiğiniz sağlı sollu patileriyle geçiriyor.. evde alışık oldugu insanlardan başkasını istemiyor kıskanıyor ya da tehlike olarak görüyor.

bsecnl

kısırlaştırmamanızdan dolayı