7 Aylık Kedimin Kusması Normal Mi?

Yusuf23

7 aylık kedim cumartesi salı ve çarşamba günü 3 kere yediği mamasını kustu ama sadece sabahları yediği mamasını kusuyor. Onun dışında gayet hareketli, ishali veya ateşi yok. Davranışlarında olumsuz hiçbir şey yok. Veteriner bebeklik dişlerinin bazılarının düşmediğini söyledi. Bunun için bir jel verdi onu kullandık 3 kere. Aynı zamanda 2 gündür de diş gıcırdatmaya başladı.

3 CEVAP

Palyaco

3 den fazla kusursa sikintidir kıl yumağı macunu hergun verin 4 cm

Balimlilac

sadece mama kusmuğu değil sarı safra şeklinde kusmuk görüyorum. Hemen veterinere götürürdüm ben olsam.

user031202

Mamasını sindirememiş olabilir