Kediyi Eve Alıştırma Çabası

cakil_kedi

Merhaba Petlebi'de yeniyim ve eminim ki güzel bir platform.Birsey sormak istiyorum. Üç aylık olunca alacağım bir yavru kedim var.Suanda evimde bakmıyorum ve aşıları için veterinere goturuyorum.Bana az çok alıştı gibi ama onu eve alınca bir sorun çıkar diye korkuyorum. Kolayca eve alıştırmak için ne yapabilirim? Tavsiyeniz varsa yazar mısınız?

2 CEVAP

deniz_berkan

Geldiğinde muhtemelen kendine saklanacak yer bulacaktır bir kaç gün evinizi çözmesi için zaman tanıyın üzerine gitmeyin geceleri yanınıza gelecek sekilde biryerde yatın , benim yatagım yüksek oldugu için ben salonda yatmıstım bir kaç gün ve geceleri gelmişti yanıma.. oyuncaklarını bırakın açık alanlarda ona arada yaş mama verin kendini sırt üstü attıgı zaman yatarken bilinki size güvenmeye baslamıs demektir.

cakil_kedi

Çok teşekkürler. Kedim geldiği zaman tavsiyenize uyacağım.