Acana Yaş Mamanın 65 Tl Olması Hakkında

kimyonesra

Petlebinin indirimden hemen sonra Acana yaş mamayı 65 tlden satması bana bayağı bir abartı geldi. Başka sitelerde 29,90 tlye satılırken burada 65 tl olması... aklımızla alay edildiğini düşünüyorum bazen

11 CEVAP

balbonibon

Benim kedim çok seviyor hatta iki hafta önce 32 tlden 1 yıllık stok yaptım. Ben kaliteli diye biliyordum değil miymiş? Kusma falan da olmadı bayılarak yiyor. İçerik kısmı iyi duruyor başkasına da ürettirse kalitesini denetlemez mi acana?

Patilicns

Ben deneme amaçlı bu siteden aldım çok övülüyordu acana markası cumartesi sipariş verdim dün elime ulaştı 25 tlydi sepette indirim var

Minminik

19 liraya aldigimda keske yuzlerceeee alsaymisim ;(

kimyonesra

Schesir yaş mama ile aralarında normalde 30 tllik bir fark olurdu fakat şimdi acana yaş mama schesiri geçmiş durumda... gerçekten o kadar çok üzülüyorum her allahın günü farklı bir zam geliyor ve biz evdekine mi sokaktakine mi yetişeceğimizi şaşırıyoruz....

Cemalchief

Bu mamanın aynisini evde kendiniz 15 tl he mal edebilirsiniz bence

Palyaco

Açana yaş mama bence çok da iyi deyil saten kediler burun kıvırıyor bizimki hiç yemiyor disardakilere verdim onlar bile zar zor yediler moccie çok iyi ben onu tavsiye ederim

user031202

Birkaç ay önce buradan 3 adetini 90 TL'ye almıştım sanırım öyle hatırlıyorum balıklı diye geçiyordu ama içi aşırı derece tavuk kokuyordu yavrularım da zorla yemişti gereksiz abartılan markalardan biri bence onu alacağıma schesir alırım bundan sonra

cat_expert

acana yaş mamalar fason üretiliyor diye biliyorum yani acana ismine aldanıp kaliteli sanmayın.

denemek amaçlı bir ara 4-5 tane almıştım kedim yediği anda kusmaya başladı, kalanlarını vermedim bahçemizdeki kedilere verdim onlarda kustu bazıları hiç yemedi bile. Kaliteli yaş mama arıyorsanız schesir'den şaşmayın.

kimyonesra

Benim kedilerim de severek yiyor, kusma veya herhangi bir problem olmadı. Teşekkür ederim cevaplarınız için

Emirrckr

Acana içerik olarak evet kaliteli ama bencede bir Schesir etmez.
Bu fiyatının gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.
Fakat kedisini pate yaş mama sevenler için Acana bulunmaz nimet bu da bir gerçek.
Bizimkiler nedense Acana'yı pek sevmediler,genellikle zoraki yemiştiler hatta normalde konservenin bitmesi gerekirken yardım bıraktıkları oluyordu o yüzden tekrar almadık ama en memnun kaldığım tavuklu ton balıklı olandı diye hatırlıyorum içinde balkabağı da var o ayrı bir güzel koku katmıştı mamaya hatta.

Dann

Tazekonserve’yi deneyin. İçerik ve uygun fiyat olarak en iyi seçenek bence. Vatsap iletişimden aklınıza takılan soruları sorun çok kısa sürede yanıtlıyorlar,