İshal Kedi

sudesama

merhaba kedim ishal oldu ama halsiz falan değil yerlerde halıları kaldırmıştık yazın merkezi sistem olduğu içinde kaloriferler henüz açılmadı yerler biraz soğuk üşütmüş olabilir mi? birkere daha böyle olmuştu diş etinde enfeksiyon çıkmıştı iğnelerle düzelmişti oyun oynamasında sorun yok çok enerjik ama mamalara yaklaşmıyor pek en son böyle olduğunda dişinde sorun vardı canı yandığı için yemek istemiyor demişti veteriner mamasınıda değişmiştim ama uzun bir süre oldu ishal yapmamıştı ben yinede bir süre bu kuru mamayı kesip gözlemliyeceğim düzelmezse veterinerden kan tahlili yaptırıcam sizce üşütmüş müdür? havalarda soğudu

2 CEVAP

Balimlilac

Kediler daha bu havalarda yerde gezmekle üşütmez. Pati altlarında bulunan yastık gibi olan yağ dokusu onları soğuktan korur. İshal sıkıntılı bir durum bence bekletmeden veterinere götürün.

Minminik

merhaba acilen prebiotik alın bir doktordan veya turuncu siteden fortiflora siparişi verin