Kedimin Derisinin Yanması İçin Ne Yapabilirim?

Merhaba denk gelenler hatırlar kedimde pire görünce kekik yağı duymuştum daha önce ondan dökmüştüm tüylerine, yıkasam da yakıp kaşındırmış yara yapmış yavrumun sırtını o da kaşıyıp kanatmış iyice deşmiş keyifsiz şekilde yatıyor sanırım sızlıyor. Daha önce deri için olan Terramycn merhem sürmüştüm bir de kantaron yağı ama bu haliyle ne yapabilirim kedimin kendine gelmesi için sızlayan yarası için bilgisi olan var mı?

1 CEVAP

tengrist

Alerjik reaksiyon gösteriyor da olabilir fotoğrafını gördüm bayağı kötü olmuş imkanınız var ise mutlaka ve mutlaka veterinerin görmesi gerek çok geniş bir alana yayılmış çünkü
veteriner kendisi de verecektir zaten ama elizabeth yakalığı alın plastik değil de kumaş olanlardan alırsanız daha rahat eder yoksa o bölgeyi çok daha fazla tahriş edecek geçmiş olsun