Kusuyorr

Benim1kedimvar

Kedim yedigi mamasını 2 ,3 gün önce ve az once kustu. Sulu değil balgamlı kustu. Bu ne demek yardımcı olur musunuz?

10 CEVAP

deniz_berkan

Kediniz kaç aylık veya kaç yaşında

Benim1kedimvar

25 aylik erkek kisir

deniz_berkan

Mama değiştirdiniz mi yada yaş mamanızı ? Halsizlik ateş varmı ? Bir kez kusup kaldımı öyle devamı geldimi?

Benim1kedimvar

Devami gelmedi. Mama degistirmedim 5 kg lik mamamizin son kisimlarindayiz

Allah allah, parazit hapı içirdiniz mi yakında

Benim1kedimvar

Parazit asilarini duzenli oluyoruz. Paraziti yok yani

Benim1kedimvar

Guncell

deniz_berkan

Birkez kustuysa sorun yok haftada 3-4 ten fazla olursa eğer ozaman veterinere götürün öncelikli kan tahlili yapıp degerlerine bakılıyor temiz cıkarsa mide röntgeni çekiliyor

erdemxx

yediği birşey dokunmuş olabilir veterinere götürürseniz daha iyi olur

Endiselenmeyin sadece yemek yedikten sonra kusma yasaniyosa muhtemelen sindirimle ilgili bi problemdir.yemegini stres altinda mi yiyio.cabuk bitirme gibi bi durum var mi.veterinerim oyle soylemisti ama bu durum kroniklesirse doktora danisin tahlil yaptirin.bi de yemegini azar azar araliklarla vermeyi deneyin