Kedi Kaçtı Geri Döner Mi

Karamsisli

Üç aylık kedi hiç bilmediği yerde elden kaçtı aynı yere tekrar gelir mi

7 CEVAP

Karamsisli

Kedi bulundu gece boyu ağaçtan inmemiş ekmek gösterilince inmiş sizede teşekkür ederim 🙏

Mennuse

Aynısını yaşadığım içim ne kadar üzücü olduğunu biliyorum Dualarım sizinle Öncelikle aramaktan vazgeçmeyin zira ilk günler çok önemli Murat Bey’e katılıyorum Ayrıca kendi kokusunun olduğu bir oyuncak vb. koyabilirsiniz Sabahın erken saatlerinde ve akşam el feneri yardımıyla aramaya devam edebilirsiniz İsmini farklı tonlarda söylerseniz sizin sesinize de gelebilir. Kalabalık bir gurupla aramak yerine tek başınıza aramanız onun güvendiği kişinin araması önemli diye biliyorum. Bana kedimi ararken stressiz bir ses tonuyla ismini söylememi tavsiye etmişlerdi Özellikle sokakta doğan ve yaşam mücadelesi veren tüm kediler güçlü. Bu nedenle yavru da olsa içgüdüsel olarak tehlikelere karşı dikkat edecektir En kısa sürede bulmanız dileğiyle, sevgilerimle

Mennuse

Merhaba, umarın en kısa zamanda geri döner veya siz bulursunuz . Yavru da olsa içgüdüsel olarak bulunduğu yere gelir diye düşünüyorum. Öte taraftan ilk 24 saatin çok önemli olduğunu biliyorum Kaybolduğu yer nasıl bir yer bilemiyorum ama gelebileceği yere yaş mama ya da kokusunun olduğu bir eşyayı bırakırsanız iyi olur.

Karamsisli

Mezarlıktı bekçinin evinin orda kaçtı karanlıktı bulamadık geniş bir alan kendi kumu vardı onun kokusuna gelir mi

Karamsisli

Bir aydır bendeydi normalde sokaktaydı ama sokağı unutmuş olabilir nasıl yemek bulur soğuk nasıl yaşar bilmiyorum en yakınımı kaybetmiş gibiyim çok üzgünüm

muratt_dgn

evin önüne (camın önü olabilir) tabi eviniz giriş katsa bi kıyafetinizi bırakın yıkanmamış olsun giydiğiniz onun kokusunu alıp gelebilir

Mennuse

Bahar Hanım, bulunmasına çok sevindim. Birlikte geçireceğiniz uzun bir hayat diliyorum :)