Sessiz Sakin Sıpa Evden Kaçtı

Mavi20

Erkek 1 haftadır benimle olan bir kedim var normalde kapıya yanasmaz ama bugün ne olduysa babam ziyaretime geldi o arada kapıdan tuydu ben de yalın ayak peşinde 6.kattan birinci kata kadar koşturdu durdu en son komşunun kapısında sakinleyip durdu ödül manasıyla

3 CEVAP

Betrayal

Tüm kedilerin kaçma potansiyeli var.Ne kadar guvensenizde kapıya dikkat edin sonuçta kedi dışarda ne olucagini başına gelecekleri bilemiyor.Dusunemiyorki hayvan hep bı potansiyel var dikkat edelim

esrab34

Bir müddet sonra merak ediyo dışarda ne var diye belasını aramaya gidiyor :) benim kızımda bazı dönemler kapıyı açar açmaz çıkar ve kapıların önünü kontrole gider :) ben bir kere tasma takıp apartman önüne çıkarmıştım seslerden korktu bana tırmandı eve döndük uzun müddet istemedi kaçmak

Mavi20

Ödül mamasiyla asansöre atip zor eve aldım neden kedilerin geneli böyle mi