Kedimi Dün Kısırlaştırdık Ama Yerinde Durmuyor

Ebru-c

Salı günü dişi kedim kısırlaştırıldı 1 gece veterinerde kaldı bugün ilk eve geldik ama asla yerinde durmuyor sürekli geziyor, odadan çıkmak istiyor yakalığı çıkarmaya çalışıyor ne yapmalıyım? Fotoğraftaki gibi camın oraya atlamak istiyor ama dikişlerine bsey olur diye korkuyorum

7 CEVAP

Minos2022

Benim kedimde kısırlaştırmanın ertesi günü çok hareketliydi. Veteriner kendi haline bırakın kendine zarar verecek birşey yapmaz demişti. Endişelenmeyin. Yakalık konusunda benim kedimede takamamıştık. Çok geçmiş olsun.

muratt_dgn

benim dişi kedim de öyleydi ama ben yakalık taktırmadım kıyafet aldım veterinerden hatta ilk gün sinekliği yırtıp dışarı kaçmıştı evim giriş kat Allah tan veterinere söyledim bişey olmaz dedi şükür atlattık bi sıkıntı olmadı bu arada yakalıkla strese giriyo kediler

Balimlilac

Yakalık değil de kıyafet alın bence hem daha az stres yaşar hem yarasını korur hemde aşırı hareket etmez.

Ebru-c

Bu sabah itibariyle kıyafet aldım çok rahatladı. Bugün bütün gün yanımdan ayrılmadı, mutluluktan ölüyorum sandım. Normalde asla kendini sevdiren bir kedi değildi. Umarım hep böyle kalır 😀

Minos2022

Rahatlamasına çok sevindim. Gelmiş geçmiş olsun 😊 Demek yakalığı da yadırgadı.

Minos2022

Rahatlamasına çok sevindim. Gelmiş geçmiş olsun 😊 Demek yakalığı da yadırgadı.

Balimlilac

Sevindim sizin adınıza,geçmiş olsun.