Kedi Tedavi İçin Gerekli İlacı Bulamıyorum

Elademmm

Merhaba, daha önce açtığım başlığı okuduysanız orada da bahsetmiştim. Yurttaki yavru kedilerden bir tanesi hastaydı ve gözlerinde matlaşma vardı. Veteriner 3 ilaç yazdı; aralarında ismi ''Brunac'' olan ilacı bulamıyorum, depolarda da yok deniliyor. Yok ilaç, bulamıyorum. Kediye çok üzülüyorum. Ankara'da yaşayıp yardımcı olabilecek, elinde bu ilaç olan birisi var mı?
Bir eczanede 25.10.2023 tarihli bulup almıştım, şişesi kırıldı. Bir tane daha bulamıyorum.
Bu ilaç yerine kullanabileceğim bir ilaç varsa; başka tavsiye ve önerilerinizi paylaşmanız çok değerli benim için.
Kedinin fotoğrafını da koyuyorum, minnoş bir yavru :( Adı Pekmez

1 CEVAP

Elademmm

25 ekim tarihli son bir ilaç buldum