Yavru Köpek İçin Tasma

eylem97

merhaba arkadaşlar internetten önerebileceğiniz tasma var mı alıp kullandığınız bilmeden almak istemiyorum .Dayanıklı olması açısından

2 CEVAP

dksahmat

göyüs tasması kullan daha saglık lı boyun tasması ilerde köpekde gıtlak çıkıntısına sebeb oluyor benim basıma geldi o yüzden göyüs tasmakları daha piratik

Derdedermanim

aynen birde yeni yürütüyorsanız yanınızda yürümeye alıştırın sizi çekiştirmesine izin vermeyin nasıl alışırsa öyle gider.