Kediniz İstediği Zaman Dışarı Çıkabiliyor Mu?

henlokitty

Anket

hayır, dışarıda zarar görebilir
(31 oy)
evet, dışarıya çıkmasında sakınca görmüyorum
(7 oy)
Toplam (38 oy)

kediniz eve istediği zaman girip çıkabiliyor mu, dışarı çıkmasına izin veriyor musunuz?

9 CEVAP

Kaplankedi

Bu sizin kedinize bağlı.benim kedim dışarıda daha mutlu olduğu için evde tutmuyoruz.istediği zaman (hergün)eve geliyor zaten.ama burda dışarısı orman gibi.eğer siz büyük şehirde yaşıyorsanız ve kediniz eve alışırsa sokaklar tehlikeli olabilir

Selma_

Benim kedim sadece evde :) onunda canı sıkılmasın diye tasmayla bahçede gezdiriyorum zaten 2 kedi oldukları için dışarıyı bile fazla aramiyorlar

ezgiisu

benim kedim de evde, aşıları daha bitmediği için zaten çıkaramıyoruz ama bitince de çıkarmayı düşünmüyorum. Sokakta çok kedi var ve sokak olmasına rağmen fazla araba geçiyor çıkarsa da ancak beraber tasmayla çıkarırım diye düşünüyorum

henlokitty

dış ortamın da etkisi var tabii :( evimizin karşısı yeşillik bir arazi olduğu için araba korkusu yaşamadan çıkmasına izin veriyorum ben de

Kedimekim

1 aylıktan beri benimle birlikte ve o zamandan beri hic disari cikarmadim. Her ne kadar tum asilari tam ve ic dis parazitleri iki ayda bir olsada disardaki hastaliklardan endiseleniyorum. O yuzden hic cesaret edemiyorum

henlokitty

kaçma girişiminde bulunmuyo mu kedileriniz, kapıyı açtığınızda kaçmaya çalışmalar falan

emine64

Ben çıkarmıyorum korkuyorum başka kediler var ve sokaklar tehlikeli göğüs tasmasını takarım çantasına koyup pikniğe götürürüm yanımda fazla hayvanların olmadığı terlere götürüyorum. Evde çıkmak istiyor dışarıya ama izin vermiyorum

henlokitty

benim kedim istediği zaman girip istediği zaman çıkıyor sürekli evde tutmayı doğru bulmuyorum

Friolero

İstese bile çıkmasına izin vermem açıkçası. İkisinin de dışarı merakı yok zaten çok şükür :d