Yavru Köpek Dışarı Çıkması Ve Banyo

eylem97

yavru köpeğim kanlı ishal ve karma aşısını oldu şu an 2.5 aylık , 2.karmadan sonra dışarı çıkabilir dediler çıkmalı mı ? ve ilk banyosu ne zaman olmalı bütün aşıları bitince mi?

2 CEVAP

ecemsimal

murphynin veterineri karma aşılarını bitirdikten sonra çıkarabileceğimi söylemiş yıkamak içinde aynı ondan öncede eğer çıkarırsan yere çok bırakma demişti

cakiloznur

dışarı çıkar diyenlere aldırmayın lütfen. karma aşısını bekleyin. yıkanmak için daha çok erken... 5-6 aylık olsun, bekleyin. sonra ayda 1 kez yıkayın.