Kedilerime Ense Damlası Yaptım Ama Bir Tanesi Çok Huzursuz Ve Sürekli Bir Tarafı Kaşıyor

Rukiyekurt

Kedilerime ense damlası yaptım ama bir tanesi sağ tarafını sürekli kaşıma gereği duyuyor ve çok huzursuz kulağında bişey mi var diye düşündüm ama hiç bişey gorunmuyor

2 CEVAP

Sumer_Gzgb

Ense damlasından,kokusundan rahatsız oluyur olması muhtemel anca kulakta bir şey olup olmadığını anlamak için bir cihazla bakılması lazım. Normal zamanlarda da bu huy varsa ve ya bir iki gün icinde bu haraketler geçmez devam ederse kliniği ziyâret etmelisiniz.

Sumer_Gzgb

Daha önce kullanılmayan ve ya pet shoptan almış olduğunuz bir ense damlası ise alerji durumu da söz konusu olabilir