Doğru Vet Nasil Bulunur

Tuanaalsk

Arkadaşlar doğru veterineri nasıl buldunuz ben henüz bulmuş değilim aslında ilgili bir veteriner buldum ancak kafama takılan üç şey var birincisi kediyi koyduğumuz yeri silmedi ikincisi daha önce açılmış ödül mamasini verdi ve üçüncüsü iç dış parazit fiyatı 350tl (Ankara için bu ücret 400) acaba ilaç mi kötü dedim birde yorumlara bakıyorum çok iyi şeyler yazanlar var çok kötü şeyler yazanlar var bu her vet için geçerli siz bu süreci nasıl atlattiniz

3 CEVAP

KimJeongguk

Ben uzun bir araştırma yaptım bulunduğum yerdeki veterinerler hakkında kedimi sahiplenmeden 2 ay önce başladım araştırmaya. Mapsteki yorumlara baktım bazılarına gidip normal sorular sordum kediler hakkında, kullandıkları malzeme çeşitliliğini dikkate aldım, mezun oldukları üniversiteleri öğrendim, bu konularda beni en çok tatmin edeni seçtim. Çok şükür veterinerimiz hakkında şikayetimiz yok güvenimi kazandılar.

Mivyayy

Markaya göre aşı fiyatı değişir fakat hijyen açısından gittiğiniz veteriner pek iyi değil. Ankaranin neresinde olduğunuza göre değişir fakat eğer ulaşım sorun olmazsa size balgat veya dorukgiller veteriner klinigini öneririm. Eğer yakın olsun diyorsanız yakın veterinerlerin elestirilerine ve puanına mutlaka göz atın

Mivyayy

Markaya göre aşı fiyatı değişir fakat hijyen açısından gittiğiniz veteriner pek iyi değil. Ankaranin neresinde olduğunuza göre değişir fakat eğer ulaşım sorun olmazsa size balgat veya dorukgiller veteriner klinigini öneririm. Eğer yakın olsun diyorsanız yakın veterinerlerin elestirilerine ve puanına mutlaka göz atın