Kedimin Kulağı Mantar Oldu

Atlas-1-

Kedimin sol kulağı 1 ay önce mantar oldu ecosin tablet alıp kullandım 2 hafta önce ilaç bitti doktor 3 hafta sonra etki göstereceğini söyledi şuan baktığımda sağ kulağında da oluşmaya başladığını görüyorum tablet 600₺ onun dışında başka ne yapabilirim geçmesi için

5 CEVAP

Patilicns

Cristylin spreyle temizledikten sonra batikon yapmıştık biz etkisini gördük veterineriniz sürüntü almasını isteyin

Cemalchief

Tablet 600 tl cok pahali veterinerler 250-300 e satiyor, baska guvenilir biterden bulursaniz maks 150 ye alirsiniz

Cemalchief

Tablet 600 tl cok pahali veterinerler 250-300 e satiyor, baska guvenilir biterden bulursaniz maks 150 ye alirsiniz

Minminik

T ile baslayan sitede daha uyguna var burdaki tum mantarli basliklara bakin icleeinde ilac tavsiyesi olanlar var tabi vete danisin

Cemalchief

Hic tedaviyi bozmayın, en zor mantar kulaktaki bu arada iyilesme olarak. Ecosin ve vetoskin diye bir takviye var. Ek olarak mantarin temelindeki bir hastalik var mi bunada bakmanizi tavsiye ederim tahliller ile. Ayrıca mantar için ekim yapılıp turunu belirlemeli eger o ture ait aşı var ise aşı yaptirmaniz, asi icin kedinix en az 5,6 aylik olsun ama karacigeri yoran bir aşı