Kedimin Derisindeki Şey Ne

Pasamm01

Merhaba sokaktan sahiplendiğimiz gündüz dışarda geceleri dükkanımızda baktığımız yavru kedinin derisinde böyle bir şey farkettik sadece bir yerinde var ve tüyleri çok kepekli. Sebebi ne olabilir

3 CEVAP

Butterfly88

Dışarıda kavga edip yara almış olabilir ya da mantar da olabilir. Ama mantara pek benzemiyor daha cok yara almış gibi.

Mivyayy

Yara veya cilt hastalığı eğer emin değilseniz bir veteriner kontrolü yaptırmanızda yarar var

Pasamm01

Mama alerjisi olabilir mi peki? Evimizde 3 tane kedimiz var bu yüzden tamamen eve alıp almamak konusunda kararsızız :(