Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Mama

Mivyayy

British longhair erkek bir kedim var 7 aylık ve ilk geldiğinde proplan ile bekliyordum fakat 2 ay sonra N&D ye geçtik, protein ve et miktarınin cok olmasindan dolayi tadı biraz acıydı pek sevmemişti. Sonra royale geçtik bunu gerçekten çok severek yiyor ama mallarını düzenli ve ölçüsü ile vermeme rağmen ilk defa bu mamada kustu. Sonra uzun bir süre kusmayinca önemsemedik ama bu daha sonra 2 ye 3e ve 4e çıktı. 2 tanesinde mama kustu diğerleri sanırım normal emin değilim. Sorun ne anlayamadım ayrıca kaka yapma oranıda arttı. Mama orjinal pakette bayat değil ve son kullanma tarihine daha cok var başka bir sıkıntımızda yok. Mama olarak önerebileceğiniz mümkünse en üst segmentde veya orta olsa bile iyi olan mamalar var mı? (Fiyatı 1000 den fazla olmazsa daha iyi olur)

16 CEVAP

melikecgc

mamanın içeriğindeki et'e alerjisi olabilir bence Hills'in veteriner serisine geçin ama fiyatları baya uçmuş durumda ama Advance markası da iyi onuda deneyebilirsiniz