Kedim Zehirlenmiş Olabilir Mi?

visionns

bugün 2 aylık kedime iç dış parazit aşısı yaptırdık. dış parazit için önce kediyi pire tozuna bocaladı daha sonra damla damlattı. iç parazit için ise aşı yaptı. kedim eve geldiğinden beri köpük ve su kusuyor. kakası da sarı ve köpüklü sümük gibi. çok halsiz kusup kusup uyuyor. aptal veteriner kedimi zehirledi mi? şimdide bir şuruptan bahsetti ve serumdan. para için mi yapıyor tüm bunları? kedim ölebilirmiş. sizin başınıza da geldi mi böyle bir olay lütfen yardımcı olun.

5 CEVAP

Infernus

Bu komplikasyonları neye bağlıyor? Bir açıklama yaptı mı size şu sebeptendir filan diye? Veya sordunuz mu niye böyle oldu diye?

Elifoo

İc dis parazit uygulamalari 2 aylikken de baslayabilir. Bizim veteriner 1.5 aylikken ilk uygulamalarini yapmisti. İlk basta yaptigi pire bilmem nesine boca etmesi belki agir gelmis olabilir. Bir an once baska bir veterinere (isinin ehli) goturmelisiniz

Sutunannesi

Bence acilen başka bir veterinere götürün bu sorun burda cevaplayabileceğimiz bir projlem gibi gözükmüyor

Zynpkck

Ben kedilere aşı 3 aylıkken başlar diye biliyorum ama başka veterinere götürün ağır gelmiş olabilir acil veterinere gitmenizde fayda var bu işi hayvan kurtarmak için değilde para için yapan o kadar çok insan varki minicik o kadar şeyi nasıl kaldırsın nöbençi veteriner varsa götürün bnce

ezgiisu

Lola da 1.5 2 aylık biz aşılarına başladık ve çok şükür bir sorun görmedim ama pire bocalamasi mi nedir öyle bir şey olmadı. Sanırım başka bir veterinere götürseniz çok daha iyi olur gibi