Kedimden Bugun Kanlı İdrar Geldi.

Ftma8584

Arkadaslar kedim henuz 1.5 aylik, ve bugun ilk defa idrarinda kan geldi, surekli idrar yapiyor ama az az, endiseleniyorum.

3 CEVAP

Selma_

Ben böyle bir olay yaşamadım inşallahta yaşamam çünkü çok korkarim . İnternetten merak edip araştırdım ve bunlar çıktı.Genel kakasında kan olması ishal şeklindeyse tehlikeli olduğu yönünde, oysaki kediler ishal olmadıkları halde kanlı dışkı yapabilirler çünkü dışkıda kanın altında ishale neden olmayan bir etken yatıyor olabilir. inşallah yardımcı olabilmişimdir :)

Findikzeynep

Ishal mi? Eğer öyle ise hemen veterinere götürmelisiniz.

lamiaaslan123

veterinere götürün hemen. sizi üzmek istemiyorum ama arkadaşımın kedisi ishalden öldü.