Proplan Somonlu Köpek Maması Bozuk Mu Anlayamadım Skt Geçmemiş ?

Proplan small mini köpek maması böyle geldi bozuk mı değil mi anladım prod olarak 2024 yazıyor yrdımcı olabilir misiniz, teşekkür

3 CEVAP

MelisRose

mamanın koku durumuna bakın,
isterseniz açıkta mama satan bir petshopa gidip farklı paketteki mama ile karşılaştırın.
fotoğraftan anlaması biraz zor

Balimlilac

Bazı mamalar saklama koşulları sebebiyle (aşırı sıcağa maruz kalma,direkt olarak güneş ışığına maruz kalma vb.) sktt si geçmese dahi bozulabiliyor. Yağı mamadan ayrışıyor bu sebeple yağlı kaygan bir görünüme kavuşuyor. Daha önce ki mamanızdan farklı ise bu durum gerçekleşmiş olabilir. Eğer öyle ise ücretsiz değişim ve para iadesi alabilirsiniz. Aldığınız yer yapmaz ise mama firmasına ulaşın.

dnz3434

Buradan mı aldınız? Tr.yol h.burada gibi bir siteden mi?