Kedim Kayboldu

Svacxznxnx

kedim kayboldu daha önce kaybolduğunda yukarı bodrum kata çıkmıştı ama orası kapalı olduğu için geri geldi ikinci kaybolduğunda sokakta buldum 10 gün sürdü bulmam şuan yine yok evi havalandırayım diye balkonu açmıştım kaçmış bulamıyorum ne yapacağım

5 CEVAP

Svacxznxnx

sağolun umarım bulabilirim bir an önce ya sokakta asla yapamaz çok korkak bide

gizmssahinn

Evi havalandırmak için balkonu açıyorsun fakat evde kedinin olduğunu mu unutuyorsunuz anlamıyorum. Kedin varsa onu başka odada tutacaksın veya açık olan yerin kapısını kapatacaksın

Pamres

Çok geçmiş olsun. Umarım evde bir yerlere girmiştir. Evde öncelikle bir kedi sesi açık bırakın ve kedi tuvaletini alarak dışarı çıkın. Kullanılmış kedi kumunu evin yakınlarına serpin. Bu iki durum biraz da olsa katkı sağlayacaktır. Onun yanında tabii ki yakın çevreden başlayarak her yere bakın

aslihan_e

Kedili evin balkonuna kedinin kaçamayacağı şekilde önlem alınmalı, o şekilde tabi ki kaçar.

Karamsisli

Kendi kumunu koyabilirsiniz evin oraya