Golden Alıcam

Mia2017

Eniştem bana bir iki haftaya kadar bi golden getirecek acaba golden gelmeden önce ne gibi hazırlıklar yapmalıyım ona neler almalıyım bide sanırım aşıları bitmeden dışarı çıkamıyormuş peki tuvaletini bu zaman içersinde nereye yapıcak bide aşı fiyatları ne kadar oluyo

1 CEVAP

Kedimekim

www.google.com.tr/amp/s/ansiklopati.com/2016/11/06/kopeginiz-eve-gelmeden-once-almaniz-gerekenler/amp/ daha once bir kopek sahiplenmedim ama hic kimse bir sey yazmamis diye sadece buraya bir link birakiyorum. Umarim faydali olur.