Acillllllll

Melikeniz

Köpeğim trrier maltes derisini yalayarak yara yaptı Vet. Götürdüm bi jel bide sprey verdi neo caf adı yaladı ama o spreyi kafasına korumalık verdiler ama durdurmuyor ne yapıcam zararı olurmu spreyi yalamasının

1 CEVAP

aslihan_e

O spreyi bilmiyorum ama etken maddesine baktığımda terramycin ile aynı ve köpek tarafından yalanması problem oluşturmuyor. Etken maddenin oral formları da var, yani hapı olunca yutuyorlar, köpekler için güvenli. Tabi yüzde yüz sorun olmaz diyemem, ben veteriner değilim ama benim bilgim bu şekilde.