Kedimin Kafasındaki Şişlik

ilaydayavuzer

merhaba, az önce kızımı severken kafasında ufak bir şişlik fark ettim ve o şişliğin üzerinde ufak ben gibi siyah bir leke var. severken elime ufacık bir şey gelse hemen bakarım. bu yüzden daha önce olmuş olsa fark etmeme ihtimalim yok. birkaç saat öncesine kadar hiçbir şey yoktu. google’ladigimda hemen tumor ve benzer kotu hastaliklari gordugum icin size sormak istedim. sabah veterinere goturecegim ama simdi cok korkuyorum. sizce ne olabilir? kötü bir şey değildir umarım :(

2 CEVAP

egekabatas

Darbe kaynaklı yara kabuğu ve darbe bölgesinde ödem, iltihap oluşmuş kapsüllü bir hale gelmiş olabilir. Büyüklüğünü anlamak için tomografi gerekli, ne olduğunu anlamak için de operasyonla parça alınıp patolojiye gitmeli. En doğru ve sistemli bu şekilde olmalı. Ama maliyeti düşünülünce muayene sonucuna göre kestirme yollar tercih edilebilir.

ilaydayavuzer

merhaba şiş değilmiş normal kafatasıymış ben pinpiriklenmişim dhsndbsns derisi de sıcaktan ve kaşımaktan yara olmuş maalesef