Çok Kararsızım.

emrezrtrk

Allah nasip ederse seneye üniversite sınavlarına girip üniversite ye gideceğim. Bir kedim var ve onu kendimle götürmek istiyorum. Ama şu varki ya yurtta kalırsam aileme bırakamam ev tutmak istediği mi söyledim ama komşum hep ailemi fisekliyor. Sürekli kediyi atın vs.diyor. Çok telasliyim bu konu için. Hiç içine evcil hayvanimi götüreceğim yurt olamaz mı?

1 CEVAP

Kedimekim

Boyle bir yurt olacagini sanmiyorum tek oda da kalacagin bir yurt olsa da etraftan sikayet gelirse kedini istemeyeceklerdir. Eger ailen bakamayacaksa bence kedini sahiplendirmelisin. Ya da eve cikma konusunda aileni ikna etmen gerekiyor. Ama ilk onceligin kedinin guzel bir yuva ortaminda kalmasi olsun. Umarim ikiniz icinde iyi olan bir durumla son bulur bu surec.