Köpeğim Kuru Mama Yemiyor Ne Yapabilirim?

cilekgd

Golden retriever cinsi bir köpeğim var adı Çilek, henüz 7 aylık ve dişi. Konserveyle karıştırmadan mama yemiyor ne yapabilirim??

6 CEVAP

acarabi

Köpeğiniz siz ne verirseniz onu yiyecektir. Bu beslenme alışkanlıkları ile bire bir bağlantılı olup, şimdiden köpeğinizin keyfine göre mama seçimi yaparsanız ileriki dönemlerde sıkıntılarla sık sık karşılaşma durumlarınız artacaktır. Şimdiden uzman veteriner görüşünü de dikkate alarak kararlı ve disiplinli bir beslenme şekli ayarlamanızı şiddetle tavsiye ederim.

izzy

Biraz ac kalınca mecbur yiycek :)

cekuba

ac bırakın sadece kuru mama olsun bir süre sonra yiyecektir

karenguren

orda duruyor yemeği zaten :) aslında yiyiyor ama çok az ucundan yiyiyor sonra uyuyor genelde. bende birşeyimi var acaba diye endişelendim :(

karenguren

ups pardon yanlış post ^^

davud18

AÇ BIRAKMA SAKIN KÖPEĞİ YOR VE DAHA ÇOK KURU MAMA KOYARAK KARIŞTIR YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIR VE ONLA DAHA ÇOK VAKİT GEÇİR İŞE YARAR