Yavru Kedi Maması Önerisi Yapar Mısınız?

giizeeem

5,5 aylık british shorthair erkek kedim var. Şu an royal canin babycat kullanıyorum. Aşırı pahalı olmayan kaliteli kullanıp memnun kaldığınız mamaları önerir misiniz? Rc tavukluydu bu sefer balıklı mama denemek istiyorum.

2 CEVAP

Minminik

çok mama değişimi yapmayın kedilere diyorlar aynı marka aroma değiştirmekte dahil, ve lütfen mama değiştirirken kadameli olarak geçiş yapın yoksa çocuk ishal olur.
şurdan mamaların kıyaslaması var
https://petdoktoru.com/wp-content/uploads/2023/03/Yavru-kedi-mamalari-kiyaslama-tablosu.pdf?utm_source=Content&utm_medium=Link&utm_campaign=compare

KimJeongguk

Hill's Tuna balıklı yada N&D Ocean serisine bakın derim. Yavrulukta Hill's Tuna balıklı kullandık çok memnun kalmıştık çoğu kişide memnun kalıyor bu mamadan tavsiye ederim bende.