Kedim Dengesini Kaybetmeye Başladı Çişini Tutamıyor Ve Titriyor

Rahimee

Kedim sabah iyiydi şimdi yavaş yavaş bacakları tutmamaya başladı yuruyemiyor titriyo gibi çişini de tutamıyor zehirlendimi acebaa

4 CEVAP

gizmssahinn

Çok ciddi bir şey bence mutlaka veterinere götürmelisiniz

Mmtklndr

Pıhtı atmış olabilir acilen veterinere götürün bu hastalıktan 48 saat içinde ölen kediler oluyor. En kötü ihtimali yazdım kusura bakmayın bir arkadaşımın kedisinde aynı şeyi yaşadık maalesef 😔

Minminik

keşke buraya ayırıp yazacağınız amanı veterinere gitmek için hazırlanmaya ayırsaydınız. bahsettiğiniz şeyin binde biri için bile çocuu alıp koşa koşa veterinere giderdim.
umarım sadece trollük yapıyorsunuzdur

tengrist

Umarım acile götürmüşsünüzdür.