Erkek Kedimin Memesinde Kızarıklık

Dobbyko

Merhabalar, erkek kedimin tek memesinde böyle bir kızarıklık farkettim ne olduğunu anlayamadım. Var mıdır bilgisi olan?

2 CEVAP

aslihan_e

Mastitis olmuş galiba ama kesin diyemem tabi ki.

Dobbyko

Veteriner hekimimize fotoğrafını attım. Birkac gündür Dr animal uyguluyordum bölgeye uygulamaya devam etmemi söyledi. Şimdilik ciddi bir şey olmadığını yayılırsa ya da artarsa görmek istediğini söyledi. Günde iki kez dr animal kullanmaya devam ediyorum düne nazaran iyilesme mevcut. Başına gelen olursa diye yazmak istedim.