Hangi Köpek Mamasını Almalıyım?

Merhabalar :) , french bulldog köpegim var 2.5-3 yaşında,kuru mamaya azicik da olsa yaş mama karıştırmadan yemiyor,15 kilosu 200 lira civarında +/- 20 tl şeklinde önerebileceğiniz mama markaları var mıdır hem kalitesiz olmayıp hem de tadı güzel olan?

5 CEVAP

bernatarcin

6 senedir köpeğim var ve mama konusunda çok sorun yaşadım dolayısıyla da uzun süren araştırmalarım sonucu en iyi köpek mamasının içeriği tahılsız ya da az tahıllı olan mamalar olduğunu öğrendim ve bu mamaları da kullanarak köpeğimdeki farkı görmüş oldum.daha sağlıklı ve daha az tüy dökümü istiyorsanız kesinlikle tahılsız ürünleri kullanmalısınız derim.ülkemizde de tahılsız mama markaları zaten sayılı.Acana,Orijen,N&Dve Brit Care mamaları bu kategoride.bunlar içerisinde ise en uygun fiyatlı 2 tanesini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.sizin fiyat aralığınzda değiller tam olarak ama gerçekten kaliteli ve köpeğinizin sağlığını düşünen mamalar istiyorsanız bunları denemelisiniz bence çünkü içeriğindeki protein miktarı diğer markalara göre yüksek üstelik proteinler diğer bilindik markaların yaptığı gibi hayvanın sindirilemeyen

bernatarcin

Deri kan sakatat gibi kısımlarından elde edilmiyor.seçim size kalmış tabiki iyi günler

Teşekkür ederim :)

Zynpclk8

Acana iyidir tavsiye ederim :)