Kedimin Vücudundaki Yaralar

YASINST

Kedimin vücudunda nokta kadar küçük küçük şeyler var onları aldığımda minicik kabuklu gibi duruyor ne olabilir fotoğraftada belli olmadığı için atamadım nokta kadar 4-5 tane vardı bugün iç dış paraziti yapıldı

2 CEVAP

aslihan_e

Tüyle birlikte çıkıyorsa ve beyazımsı kabuksa kendi derisidir yüksek ihtimalle. Siyahsa pire yumurtasıdır. O beyaz kabukları ya kaşıntı ile kendisi yapar ya başka kediyle teması varsa küçük yaralar almış olabilir. Pire varsa kaşıyıp yapıyor olabilir veya bir şeye alerji kaynaklı kaşınıp yapıyor olabilr. Cilt sağlığında bozulma olduğu için egzama benzeri sorun oluşmuş olabilir.

YASINST

Teşekkür ederim 🫶🏽