Naturea Üretim Durdu Mu?

yaseminece

Naturea Somonlu mama kullanıyoruz,fakat hiçbir sitede stokta göremiyorum.Almam gerekiyor ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.Bilen var mı üretim mi durdu fabrikayla alakalı bir durum mu var acaba bilgi sahibi değilim.

3 CEVAP

aleyn

distribütör sorunu ya da değişimi olabilir, satış yapan sitelere mail atarak sorabilirsiniz..

aleyn

baktım şimdi ************ da bi satıcıda satışı var stoğunda da görünüyor bir de mamageliyor.com da stokta görünüyor.

yaseminece

Bakayım hemen çok teşekkürler