Felicia Kitten Vs Brit Premium

ayzenua

2 bucuk aylık 2 kedimiz var, öğrenciyiz. Veteriner cat chow öneriyor, pet shop felicia. Benim aklimda brit premium var( tahilsizina para yetmiyor maalesef). Hangisini secmeliyiz yardımcı olur musunuz, kafamız çok karıştı. N&d, acana gibi markalara bütçe yetmiyor şimdilik.

4 CEVAP

Reyaura

Brit premium serisini kediler pek lezzetli bulmuyor diye biliyorum. Ben matisseyi öneriyorum fiyatina göre iyi bir mama N&D nin alt ürünü.

septikbaykus

Ben 5 yavru ve anne için pro choice pro 38 yavru maması aldım. Fiyat / kalite olarak çok iyi 15 kilosu 155 tl. siz 8 kiloya 160 tl vericeksiniz bir düşünün derim.

Yada ********* dan bonachiboya bakın

Mischka

Yavruya Matisse, kısır kedime prochoice kullanıyoruz șuan. Önceden bir defalık kısır olan kedime yavru bonacibo denemiștik derhal kestik, bize hiç yaramadı o kadar çok, öyle fena tüy dökümü yaptı ki, anlatamam.

ayzenua

Pro choice pro 38 15 kg 150 değil 225 diyor, indirimli hali bile 200 :/ @v4pati