Kedim Ben Ağladığımda Beni Isırıyor

ewiff

kedim her ağladığımda kollarımı kanatacak kadar sert ısırıyor normal mi anlamadım. bi çözümü var mı acaba façacı oldum çünkü

5 CEVAP

aslihan_e

Yavrular ağlayınca anneleri onları ısırır, genelde boğazlarını sıkar biraz, sanırım bir çeşit sakinleştirme şekli. Kediniz de oradan kazanılan bir davranışla, içgüdüyle yapıyor olabilir.

aslihan_e

Ağlamayın diye yapıyor yani

aslihan_e

Olsun, içgüdülerinde her şey var onların

Benimkide çok ısırıyor ne denediysem ısırmayı bırakmadı bende yüzüne üflüyorum huylanıyor ve gidiyor shshdhjsj

ewiff

annesiyle o kadar muhabbeti olmadı ki bana öyle davransın 😭🥲