Kedi İsmi ?

Selma_

Chinchilla dişi güzel isim önerileriniz var mı ?

14 CEVAP

danish-girl

İngilizce istersen darkie(karanlık), mistie(gizemli), stormie(fırtınalı),charmie(etkileyici), pearlie(inci gibi)

Friolero

ben olsam Sakura veya Akira koyardım :D

Zynpkck

Bulut duman pamuk köpük

emrezrtrk

Latte,Alina,kaymak,miniş,bulut

Reyaura

RAŞA

Kedimekim

♡shiro ♡kira ♡luna ♡misi ♡lena ♡hera ♡kitty

Cathorn

kedinin görünüşüne göre bir isim de seçebilirsiniz , pamuk, pişmaniye, kar topu, kar, şeker, vs

AliBeyy

marmelat :)

riuhole

sakura ve mikasa

felishuman

talia:)) güzel, şirin anlamında

Lokum,Gümüş, İnci, Sakız, Luna, Pakize, Patik, Peri, Sultan, Pudra, Melek, Leydi, İpek, Vanilya, Ponçik, Kadife, Panda, Lena, Pirinç, Bambi, Kuzu, Mantar, Sürmeli, Salep, Çakıl, Çokomel, Hürrem, Dantel, Yastık, Krem, Zümrüt, Ciklet, Hamur, Fistan, Karbeyaz, Kumru.

Güzel bulduğum tüm isimleri yazdım. Umarım hoşuna giden biri çıkar. :))

septikbaykus

Sheile (şeyla)

Ecerana

Püskül

Poidox

Misty :)