Kedim Her Şeye Çişini Yapıyor.

Merhaba. Benim 1.5 yaşında bir erkek kedim var evimize doğdu 3 aylık olana kadar bir sorunumuz yoktu kumu öğrendi sonra birden arada başka yerlere çiş yapmaya başladı. Bir süre bu şekilde devam etti feliway kullandık 3 4 ay kadar neredeyse hiç etrafa çişini yapmadı. Sonra birden tekrar etmeye başladı bu dönemde eve yeni bir kedi gelmedi evi değiştimedik hayat rutininde bi değişiklik olmadı. Evde ondan başka 2 kedim daha var. Veteriner kontrolleri yapıldı kısırlaştırıldı ama bu etrafa çiş yapma huyundan kurtulamıyorum. Bu konuda benim gibi bi süreç yapaşayıp bu sorunu çözmeyi başaran birisi var mıdır ? Artık gerçekten çok yoruldum.

4 CEVAP

Birkedi8

Kediniz kısır mı

Ebru-c

Benim 13 aylık dişi kedimde aynı şekilde ve dönem dönem değil her zaman bu şekilde. Bebekliğinden beri tuvalet problemimiz vardı yaşına girdi hala tuvaletin tam yanına kaka yapıyor. Son birkaç haftadır neyseki tam tuvaletinin yanına yapıyor, öncesinde evin her yerine yapıyordu, koklaya koklaya nereye yapmış diye gezip bakıyordum. Ben bi çözüm bulamadım, umuyorum kısırlaştırınca geçer.

Kedimi kısırlaştırdım 2 aydan fazla oldu ve denemediğim yöntem kalmadı. Ben de koklama halindeyim sürekli kaşla göz arasında yapıp gidiyor. Umarım bir şekilde çözüm yolu bulurum