Kedi Tuvaleti Yeri

MHG

Merhabalar
Bazı sebeplerden çocuğun tuvaletini banyoya taşımayı planlıyorum fakat… çocuk banyonun yerindeki suların tadına bakmaya bayılıyor. Banyoyu sürekli kuru tutmam mümkün olmuyor ve kapı kolu kitlenmediği sürece tam kapanmıyor o yüzden çocuğu bazen gizlice banyoya girip yerde birikmiş suların tadına bakarken buluyorum.
Kendi su kabında her zaman taze su bulunmasına özen gösteriyorum yani banyo suyunun tadı susuzluk gidermek için değil de arada bir ağzının tadı değişsin diye yaptığı bir aktiviteye benziyor kdndmdn. Açıkçası evde sesini duymadığım görmediğim her dakika koşarak banyoya gidiyorum paranoyaklaştım resmen.
Özetle böyle bir durum yaşayan vardır illaki, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Banyoya çocuğun yaklaşmamasını sağlayacak kokular sıkmak istemiyorum dediğim gibi onun bu yerden su içme alışkanlığını bıraktırıp tuvaletini banyoya taşımak istiyorum banyoyu onun için stresli bir ortam haline getirmek istemem.
Önerilerinizi bekliyorum

1 CEVAP

Ebru-c

Açıkta kalan her noktaya paspas koyabilirsiniz, ıslak olsa bile en azından yalayamaz.