Kedimin Ani Kaçışları

Mavi20

Kedim bir anda bazen beni görünce oraya buraya kaçıyor bunu 1 saat boyunca her gördüğünde sürdürüyor sonra eski haline dönüyor nedendir acaba

4 CEVAP

aytunccc123

Sanki oyun oynamaya çalışıyor gibime geldi hani saklanıyor bulduğunuzda tekrar kaçıyor
Sürekli böyle bi şey yoksa bence oyun amaçlı

Mmtklndr

Oyun oynuyor sinirlense bir şeye kızmış olsa öfkesini anlarsınız aynı şekilde benim kedimde yapıyor ben işten gelince hiç ara vermeden evin her yerinde koşarak oynar sonra üzerime atlar pusuya yatıp ayaklarıma saldırır

Mavi20

Pek oyun sanmıyorum ya çünkü çok korkak çok ürkek bir kedi 20 gündür benimle zaten korkusunu gözlerinden anlıyorum yani ama g3ce de gelip yanıma yatıyor hem aklı çıkacak kadar korkuyor sonra da yanıma yanaşıp uyuyor oyun h8c sevmez zaten zar zor oynatmaya çalışıyorum hiç oyuncu bir kedi değil

Mmtklndr

Bazı kedilerin bulunduğu ortama alışması zaman alabiliyor siz vazgeçmeden oyun oynatmaya devam edin korktuğu için oyundan kaçıyordur emin olun ki size alıştığında ruh halide davranışlarıda değişecektir. Hemen hemen bütün kediler oyun oynamaya bayılır sadece biraz zaman gerekiyor