Alışkanlıktan Vazgeçirme

Mavi20

Zeus sürekli oraya buraya atılmış sokaklarda kalmış evlere kendini atan son yerinde yine istenmeyen balkona atılan bir kedi dayanamadım risk bile olsa yetişkin olmasına rağmen onu bırakmayıp yuva oldum ama balkona atıldığı için bir balkon sevdası var mutfaktan açılıyor balkona geçiş sürekli mutfak kapısında bağırıyor bu yüzden bende hem hava soğuk hem de filemiz daha yok diye çıkarmak istemiyorum zaten alışkanlığı hat safhada acaba mutfağa almasam mı balkonu görmeseme

3 CEVAP

Gövde tasması kullanabilirsiniz ama gözetim altında çıkarılmalı ne olur ne olmaz bizimkisi bebek daha file yaptıramıyorum gövde tasması aldım onlsyken bile zorluyor kendini aşağı atlamaya çalışıyor hiç belli olmaz uslu da dursa bi gün atlamayacağına güvenemezsiniz o yüzden günde bi kaç saat gövde tasması ile çıkarıyorum oynatıp yoruyorum uyuyunca içeri taşıyorum

Mavi20

Balkonu görmese acaba unutur mu yoksa durmayacak bu yüzden sürekli kaçma meyilinde oluyor evden huzursuz çünkü eski sahibi balkona atmış zeusu aldığımda bembeyaz kedi simsiyah olmuştu

Mavi20

20 gün oldu yuva olalı ama daha kayda değer bir gelişme katedemedik malesef tarayamiyorum bile evim her yeri tuy içinde ama taraftan nefret ediyorum alışkanlık olmamış çünkü çocuğu iki ayda bir sürekli birileri sokağa atmış çok zor şuan için güvenmesi