Bitmeyen Pire

Poncikkella

3 tane kedim var asla dışarı çıkmazlar yaklaşık 4 aydır pireden kurtulamıyoruz aşıları vs düzenli yaptırmama rağmen evi defalarca ilaçlattım ama bir türlü geçmiyor pire .

Bu konuda tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı

3 CEVAP

fatih530

Hangi marka dış parazit yapıldı?

Suerk

Stronghold gibi yumurtalar için de etkili bir damla kullanmalısınız. Evi günde 3-4 kez süpürüp silmelisiniz. Varsa halıları yıkamaya verip bir süre kullanmayın. Koltukları temizleyin ve kedileriniz için pire tarağı kullanın.

Betrayal

Bende bikac kere yaşadım ama hicbiseyi yikatmadim yaptığım dış parazit her zaman tek kullanımda tamamen bitirdi fibroes olması lazim