Viyo Takviye

Sedaselvi

Selamlar, mama geçişi sırasında benim canavarlar yeni mamayı seçip diğer mamayı yemedikleri için ishal problemi yaşıyorum. Viyo başladım bugün, ilk kez kullandığım bir ürün. İshal için etki süresini bilen var mı acaba? İştah açma etkisi hızlıca kendini gösterdi, ishale de çare olursa şahane.

7 CEVAP

Cemalchief

Ben pek etkisini goremedim hem immune hemde yenileme mi neydi 2 ayri urunu var ehh

Balimlilac

viyo ishale tek başına iyi gelmiyor. Bahsettiğiniz viyo immune ise... O daha çok ishal olan kediye sıvı takviyesi ve bağışıklığını güçlü tutmaya çalışıyor. İshal için bağırsak flora dengeleyici tablet kullandım yanında destek olması için bir hafta her gün viyo verdim geçti.

Balimlilac

Ooo çok geçmiş olsun inşallah bir an evvel saglina kavuşur dualarım sizinle.

Sedaselvi

Teşekkür ediyorum, henüz ben de bir gelişme görmedim 3. gündeyiz. 4 kedimde de ishal devam ediyor ama iştahları uçtu.

Sedaselvi

Çok sağ olun, fip olduğunu öğrendik çocuklarımdan birinin biraz önce. İshaline iyi gelmedi belki ama farkında olmadan iştah kontrolü sağlamışız viyo ile. Diğer çocuklar için dediğiniz gibi probiyotik ile devam edeceğim.

Puffy2021

Selam fip olmuşsa diğer kedilerinizde büyük ihtimalle olmuştur nasıl bir tedavi düşünüyosunuz çünkü benim kedimde fip ve bu süreç oldukça yorucu ve maliyetli

Sedaselvi

Sevgili Puffy, fip bulaşıcı bir hastalık değil ama hepsi corona tabii bir arada oldukları için. Onları multiviraminlerle destekliyorum.
GS tedavisine başladık hemen ve evet çok maliyetli ve yorucu. İyileşsin inşallah da varsın yorulalım diyorum🤍