Mama Rotasyonu

Ezgi271

Ben suan kedilerime royal canin kullaniyorum en sevdikleri ve iyi gelen su anlik o. Bir mamayi uzun sure kediler yiyince hstaliklar cikabiliyormus diye duydum . Sizcede gercektek rotasyon yapmak gerekli mi ? Gerekliyse royalcaninle baska ne mama kullanabilirim ?

2 CEVAP

HaydutveNazli

Bunu veterinere sordugumda su cevabi aldim “ kullandiginiz mama kedinize iyi geliyorsa ve eminseniz rotasyona gerek yok bir omur aynisi kullanilabilir”

KimJeongguk

Biz her 10kg-15kg paket mamadan sonra farklı bir markaya geçiyorduk ama son 3 seferdir N&D somonlu kısır kullanıyoruz çünkü kedime gerçekten çok iyi geldi. Başlarda bir tüy dökülmesi yaptı ama azaldı tüyleri o kadar pofuduk ki inanamazsınız yani çok severek yiyor, kilosu dengeli. Denildiği gibi maması kedinize iyi geliyorsa bencede rotasyona hiç gerek yok.