Sokak Kedilerinizin En Çok Sevdikleri Mamalar?

teddybal

Kısır sokak kedilerine yavru kedi maması vermek uygun mu, bu konuda ne düşünüyorsunuz, bu da 2. sorum?
Trendline, Bonny, Enjoy yemiyorlar, Econature'a da burun kıvırıyorlar:(

2 CEVAP

selinuzum

Merhaba veteriner hekim değilim ancak 8 yıldır hem pet hem de sokak canı annesiyim edindiğim tecrübeler sonucunda size bilgilendirimi paylaşıyorum.
Sokakta yaşıyorsa kedi eğer yavru kedi maması daha vitamin, protein ve mineral açısından zengin olduğu için ben de yavru kedi maması veriyorum. Sokak yaşam standartlarında güçlü olabilmeleri adına besin değeri yüksek mamalar tercih ediyorum şu ekonomi zamanında biraz zorluyor kaliteli mama almak ama kediciklerim Master’s choise , bestpet , garfield mamalarını severek yiyorlar. Eskiden felix whiskas alırdım çok severek yerlerdi içerik açısından bu mamalar pek temiz değil ama yine de elimden geldiğince beslemeye çalışıyorum 🌸🌸

Esrakaya12

Sokak kedileri için arkadaşım felicia kullanıyor onu denilebilirsiniz