Broadline İç Dış Ense Damlası

Mia0

Broadline de bir paketin içinde kaç tane ense damlası var ve aldıysanız en son ne kadar aldınız?

6 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Bir kutunun içinde 3 tane damla oluyor. Tek tek aldığınızda kutuyla değil, direkt damlayı veriyorlar ama. Ben zaten 3 kedim için 3 tane aldığım için bana tüm kutuyu verdiler.

İzmir'de yaşıyorum, tanesini 650 TL'ye aldım.

Bol patili günler dilerim.

Mia0

Tanesi derken 3 afet damla olan 1 kutuyu 650 tlye mı aldınız

Sezgek

Broadline pahalı bir damla üç tanesini alamaz o oraya ben Adana da 500 e aldım vet arkadaşıma da danıştım Broadline nerdeyse hiç kar bırakmayan ilaçlardan biri dedi tabiki mutlaka araya fark koyuyorlardır ama100 liralık ilacı 400 e de atmıyorlardır

Ketonmanya

Günaydınlar @Mia0,

Hayır, 3'lü kutuyu toplam 1.950 TL'ye almış oldum.

Bol patili günler dilerim.

eessmmaa

İstanbul ümraniyede 2 gün önce aldım tanesi 500 lira

Mia0

Teşekkürler cevaplarınız için