Kedimin Kafasındaki Kırmızılık

Hilsk

Merhaba arkadaşlar bugün kedime ödülü yedirirken yüzünün seyrek tüylü bir kısmında kırmızılık gördüm kan görünüyor daha doğrusu ve yeni görünüyor. Gün içinde veterinere gideceğim ama tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Ne olabilir sizce

2 CEVAP

Mia0

Kulagını kaşırlen yara yapmış olabilir takibini sağlayayalım yayılma farklı yerlerde de görmeniz durumunda vet bi kontrol etsin ama bana kaşımadan dolayı çizik yırtık gibi geldi arka ve ön pati tırnak uzunsa keselim criystalin ve batikon sürelim günde 2 yeterli olur

somnium

daha önce kedime, royal’in farklı bir yaş mamasını vermiştim. onda da böyle olmuştu. alerjisi varmış içindekilere. biz de sarı kantaron sürdük bir hafta, öyle geçti. büyük ihtimalle son zamanlarda verdiğiniz bir şeye alerjisi var. onu kesmeniz, sarı kantaron veya dr animal sürmeniz iyi olacaktır.