En Az Tüy Döken Ve Bakımı Kolay Olan Kedi Cinsi Hangisidir.fardimci Olursanız Sevinirim Teşekkürl

Birseli

Kedi sahiplenmek için tüyü dökülmeden veya az dökülen kedi cinslerini merak ettim.

5 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Kedi sahiplenmek sadece maddi değil aynı zamanda manevi hazırlık ve olgunluk da gerektiren bir karardır. Bu olgunluk da kedinin bakımını kolaylaştırmaya çalışarak değil kendinizi evinizi bir kediyle paylaşmanın tüm zorluklarına hazırlayıp bunları kabullenmekten geçer. Eğer siz şu an bakımı kolay kedi arama safhasındaysanız henüz o olgunluğa ulaşmamışsınız demektir, üzgünüm. Bence kedi sahiplenme kararınızı bir kez daha gözden geçirin ya da o olgunluğa erişmek için kendinize biraz daha zaman verin. Ve inanın bana, bakımı kolay olan kedi yoktur, bakmaya gönlü olan ve onu her türlü derdiyle tasasıyla kabullenmiş insan vardır.

Bol patili günler dilerim.

tengrist

öyle bir kedi cinsi yok 💃🏻💃🏻

Esrakaya12

Bakımı kolay sokak kedileridir cins kedilerde hastalıklar oluyor genellikle ve bakımları çok zordur. Tekir, sarman, calico, smokin bunlar sokak kedileri ve bütün kediler tüy döker onun için vitamin ve düzenli taramayla kontrol altına alabilirsiniz.

KimJeongguk

Sfenks kedisi tüy dökmez zaten tüysüzdür ama onunda cilt bakımlarını yapıp birsürü kıyafet almanız gerekir. Düzenli banyosu ve temizliği vardır. Hiçbir kedinin bakımı kolay değil tüylü kedilerin hepsinin tüyü dökülür bunu durdurmanın imkanı yoktur sadece düzenli tarama ve takviyeler ile etrafa daha az yayılmasını sağlayabilirsiniz. Yani demek istediğim istediğiniz kriterde kedi cinsi bulunmuyor.

Betrayal

Sfenks kedisi tabiki